Homepage Podskaláčku Emovo herní archív Odkazovník Naše Šifry Program Šifry Tábor Kadov 1998 Tábor Kadov 1997 Etapovka STKZ Dobytí severního pólu Mejl na mě Zpět Domů

Sázková kancelář

100 dolarovka

Letos jsme si na táboře vyzkoušeli sázkovou kancelář, každý člen tábora dostal 150 dolarů ( byly to upravené dolary, které jsme používali na etapovku ) a měl je prosázet. Sázelo se na turnaje v Vybice, Fotbalu a Baseballu. Turnaje se hrály v jednom dni a soutěžily mezi sebou jednotlivé družiny.
Sázet se mohlo takto :

  • Na vítěze turnaje ( Každá družina měla jistý sázkový poměr, který jsme dali se "znalcema" dohromady a to od 1:2 - 1:10 )
  • Na první dvě místa byl poměr 1:5
  • Na první tři místa byl poměr 1:10
  • Na poslední dvě místa byl poměr 1:4
  • Na poslední tři místa byl poměr 1:10
  • Na celé pořadí byl poměr 1:50

Ukázalo se, že sázková kancelář může jenom velmi těžko prodělat, 20 dolarovkastalo se i to že ve favorizované družině onemocněl člen tak spousta sázkařů zplakala nad výdělkem a spousta sázkařů nedostala zpátky ani to co vsadila. Protože jsem se o sázky staral já a měl jsem v tom vlastně svoje peníze tak jsem se pokoušel pár rozhodčích podplatit povedlo se mi to jen jednou a ještě jen na oko. Taky jsem se snažil podplatit naší "doktorku", aby stáhla nějaké hráče, ale nakonec nic. Vedoucí převlečení za zločince se dokonce snažili přepadnout banku, ale naštěstí se je podařilo zneškodnit za pomoci asi 30 sázkařů, měli holt v bance svoje peníze.
Nahoru Moje logo
Stránky udržuje Vilém Zoubek alias Ema
www.komik.cz - www.romantik.cz
Poslední modifikace: 12.8.1998
URL dokumentu: http://www.zoubek.cz/homepage/tabor98/bodovani.html
Welcome to Praetorian