Homepage Podskaláčku Emovo herní archív Odkazovník Naše Šifry Program Šifry Tábor Kadov 1998 Tábor Kadov 1997 Etapovka STKZ Dobytí severního pólu Mejl na mě Zpět Domů

Hry co mi někdo poslal

Na této stránce bych chtěl zveřejňovat hry, které hrají jiné oddíly či skupiny lidí tak jestli máte nějaké ty svoje hry neváhejte a pošlete mi je na adresu vodak@zoubek.cz a já je určitě zveřejním i se jménem autora či autorů.

Vlajka

Může se hrát kdekoliv, kde je alespoň hrací plocha o průměru 10 m a je pro celý oddíl ( 10 a více hráčů, čím více tím lépe). Vytvořte kruh (třeba z lana) v průměru 6 metrů. Uprostřed tohoto kruhu položte vlajku o kterou se hraje. Vlajku může nahradit i kus látky. Tuto vlajku ze vzdálenosti alespoň 1,5m od vlajky střeží 2-4 obránci (podle počtu hráčů a velikosti kruhu), ostatní se snaží vběhnout do kruhu a tuto vlajku ukořistit, tak aby je obránci nechytli a dostat vlajku z kruhu ven. Ten kdo bude chycen (stačí dotknutí) už nehraje. Při této hře je potřeba ovládat strategii, protože nikdo nehraje sám za sebe, ale jsou obránci a útočníci.

Možné je obránce různě klamat běháním a planými pokusy a tím oslabovat bdělost. Jeden z útočníků využije zmatku, případně volného místa, chytí vlajku bude se jí snažit vynést nebo jí vyhodí svým spoluhráčům.

Hra se může hrát v předem určeném čase.

Hru zaslal Strejda Vlacek - Tomas Lesingr - TO Kamarádi

Na vojáky

Hráči se rozdělí na dvě družstva. Jedno se jde schovat a druhé je má za úkol najít.každý může mít libovolné množství zbraní. Když někdo někoho uvidí a chce ho zastřelit, tak zakřičí jeho jméno. Ten musí počítat do deseti a během tě doby nesmí nic dělat, hýbat se, radit, schovávat se natož pak střílet. Po odpočítání může bojovat klidně dál. Když je zastřelen, tak k němu může nepřátelský voják přibehnout a vzít mu náboje. To se dělá jen tak že se dotkne jeho pistole, ale pozor, musí ho důkladně prohledat a vzít mu náboje ze všech zbraní. Jestli nějakou přehlídne, tak si z ní vojak může znovu nabít všechny své zbraně a dál bojovat. Jestli je ale úplně bez nábojů, tak nesmí střílet a musí najít někoho, kdo z jeho skupiny má náboje a od něj si je vzít a už můze zase střílet. Prohrává ta skupina, která je celá bez nábojů a tedy již nemůže střílet.

Tuhle hru mi poslal Milan Tomeš errikson@post.cz
Nahoru Moje logo
Stránky udržuje Vilém Zoubek alias Ema
www.komik.cz - www.romantik.cz
Poslední modifikace: 12.1.1999
URL dokumentu: http://www.zoubek.cz/homepage/hry/cizi.html
Welcome to Praetorian