Homepage Podskaláčku Emovo herní archív Odkazovník Naše Šifry Program Šifry Tábor Kadov 1998 Tábor Kadov 1997 Etapovka STKZ Dobytí severního pólu Mejl na mě Zpět Domů

Bodování Kadov 1998

Tady je bodování jak dopadlo, kdyby to snad někoho zajímalo, měli jsme jako vždy čtyři kategorie a úplně na konci je pořadí jak dopadlo letos družinové bodování.

Mladší holky & Mladší kluci

1. Kubelková Zuzana 602
2. Viehmannová Markéta 597,2
3. Neubauerová Eliška Kelišová 589
4. Vohradská Barbora 570,1
5. Krejčová Kateřina Kachna 541
6. Tuháčková Lenka 537
7. Paulová Šárka 515
8. Vepřková Petra Klíště 512
9. Černá Lucie Mluvka 503
10.Černá Eliška 491,5
11.Paulová Dagmar 491,3
12.Chalupská Martina Klauzovka 480
13.Hromková Kristina 474,6
14.Schmittová Klára Prdelka 467
15.Suchanová Radka 460,5
16.Petráková Helena Mc Gyver 454
17.Pitulová Barbora Mahonyová 431,5
18.Straková Anna 431
19.Chalupská Lenka 391
20.Cihlářová Eliška Donald 390
21.Bublíková Irena 367,9
22.Vokáčová Lenka 358,5
23.Vokáčová Jana Brambůrek 342
1. Šolar Zdeněk 577,5
2. Soldán Oldřich 570,6
3. Brejcha Milan Baby 551,8
4. Zenkl Adam Starosta 550,5
5. Schlehuber Rudolf Banán 521,5
6. Pospíšil Roman 515,9
7. Schmitt Jakub Ufo 483,5
8. Novák Petr 464,5
9. Marek Filip Šunka 456,1
10.Novák Ondřej 452
11.Vavřinec Jan 440,4
12.Hromek Tomáš Gogo 433
13.Čermák František 412,8
14.Straka Josef 367
15.Hajko Ondřej 365,5



Starší holky & Starší kluci

1. Marková Štěpánka 719,8
2. Sádlová Lýdie 659,9
3. Svatková Lenka 646,4
4. Váňová Eva 608
5. Neubauerová Aneta 602,5
6. Dragounová Petra 598,5
7. Suchelová Štěpánka Somi 576,4
8. Řehůřková Anna 576
9. Pospíšilová Zuzana Žužu 568,6
10.Dragounová Martina 567,2
11.Hanzlíková Lucie Koktejlka 561
12.Čečková Veronika Fazole 536,5
13.Hudcová Eva 491
14.Veselá Lenka 464,5
15.Cihlářová Marcela Máca 437
1. Hrdina Jakub Skipy 672,7
2. Petrák Jiří Žorž 645,9
3. Blaho Martin Meibl 645,5
4. Krejčí David Pogo 616,1
5. Turek Jiří 597,2
6. Sobolčík Igor 583,2
7. Horký Jan Mahony 578,9
8. Hoch Martin Marťan 573,6
9. Žák Marek Žralok 567,2
10.Hanzal Jiří 566,9
11.Němec Lukáš Koalátko 563,5
12.Hromádka Jakub Hromada 554,5
13.Hýbl Daniel Had 543,1
14.Váňa Vladimír 524,8
15.Lebeda Milan Lodyha 468,5
16.Gruzovský Patrik 462,8
17.Šolar Hynek 391,2



Etapovka & Družinové bodování

Pozemků Dílců
1. Šamani 3 24
2. Křováci 2 41
3. Bobři 2 31
4. Vydry 2 27
5. Potápky 2 16
6. Rosničky 2 13
7. Lachtani 2 10
8. Kostrouni 2 9
9. Líni 1 14
1. VYDRY 1011
2. ŠAMANI 1002
3. BOBŘI 884
4. KŘOVÁCI 815
5. POTÁPKY 797
6. LACHTANI 731
7. ROSNIČKY 696
8. KOSTROUNI 608
9. LÍNI 432



Nahoru Moje logo
Stránky udržuje Vilém Zoubek alias Ema
www.komik.cz - www.romantik.cz
Poslední modifikace: 12.8.1998
URL dokumentu: http://www.zoubek.cz/homepage/tabor98/bodovani.html
Welcome to Praetorian